Namas studentams Saulėtekyje!

Naujas, 2017 metais startavęs kambarių nuomos projektas yra pilnai pritaikytas studentiškam gyvenimui. Vos per 10 minučių pėsčiomis pasieksite universitetų pastatus. Namo interjeras tikrai patiks moderniam jaunimui. Ypatingą dėmesį skyrėme kambarių bei bendrųjų erdvių patogumui bei funkcionalumui.

Kambariuose yra visi reikalingi baldai: stalas, kėdės, lova, lentyna knygoms, drabužių spinta, šaldytuvas. Kiekvienas kambarys turi individualiai reguliuojamą šildymą, kas leis pasirinkti norimą kambario temperatūrą bei sutaupyti, nes mokestis už šildymą taip pat apskaitomas individualiai.

Nuomojantis kambarį, galima naudotis, bendromis erdvėmis su stalo futbolu, virtuve su valgomuoju, jaukia poilsio/bendravimo zona, kurioje, žinoma, yra ir projektorius, kad nepraleistumėte svarbiausių krepšinio ar futbolo varžybų 😉 Moderniai įrengtoje virtuvėje yra kaitlentės, orkaitės, mikrobangų krosnelės, vandens virduliai.

Taip pat galima naudotis skalbimo mašinomis su džiovyklėmis, patogiai įrengtais dušais.

Saulėtekio kambarių nuomos projektas  – tai puikus pasirinkimas jaunimui, kuriam patinka modernus interjeras, galimybė susipažinti su naujais įdomiais žmonėmis bei patogiai mokytis.

  • Client

    Šatrijos Raganos g., Vilnius

  • Ypatybės

    • Jauku
    • Patogu
    • Modernu